JAK NA NOVÝ, TAK PO CELÝ?!

by - února 04, 2018


Zdravím všechny naše čtenáře,
opožděně Vám všem přeji jen to nejlepší do nového roku! Ať se splní vše, po čem toužíte. Já měla nyní docela napilno, proto se ke článku dostávám s menším zpožděním, tak mě omluvte.
S přítelem jsme letos k prvnímu lednu slavili již 7. výročí. A jelikož to slavíme tak hezky na přelomu nového a starého roku, řekli jsme si, že si to uděláme hezký. Proto jsme hledali nějaké wellness, které by se nám líbilo. Přeci jen je potřeba si po tom celém roce odpočinout a nabrat síly do toho nového!
Padl nám do oka překrásný penzion u Muzea v Liberci. Moc se nám líbilo, že měli přímo na pokoji jak vířivku, tak i saunu. Nechyběla ani mini kuchyňka a televize. No hned na první pohled jsme se zamilovali a jistě jsme zde nebyli naposledy. Můžete si to zaplatit na hodinku, dvě a nebo klidně i přes noc. Na jejich stránkách (zde) jsou i různé masáže a doplňkové balíčky. Skvěle se toto místo hodí k oslavení výročí.

A co vy? Máte rádi wellness a navštěvujete ho často? Já miluji saunu, mohla bych tam být s přestávkami klidně po celý den, vířivkování mě už tak moc nebaví, ale po náročném dni se tam taky ráda smočím. Určitě si i VY najděte chvíli na relax a odpočinek, je to skvělé rozhodnutí pro Vaše tělo i zdraví.

Pája

You May Also Like

1 komentářů