TŘI JSOU LEPŠÍ NĚŽ DVĚ!

by - prosince 03, 2017


Krásný večer přeji,
dnešní článek se bude týkat nového člena mé rodiny a tou je malá Bernie. Kdo čte tento blog úplně od začátku, tak ví, že jsem si pořídila britskou modrou kočku - Amy. Bohužel jsem ale minulý rok opomněla, že se můj kočičí svět rozšířil o další přírůstek a to Sheldona. (Ano, možná z už někdo z Vás poznal, že si postupně pořizuji členy Teorie Velkého Třesku :D)


Jelikož jsem se o mého milovaného Sheldona s Vámi zapomněla podělit, ve zkratce shrnu, jak jsme k němu přišli. Protože byla Amy má úplně první kočka, nikdy jsem neměla kocourka a toužila jsem si to vyzkoušet. Na internetu jsem se dozvěděla o jedné organizaci, která si říká Liga na ochranu zvířat Kutná Hora. V jednom inzerátu paní psala, že tohoto zrzavého fešáka odebrali z velmi špatných podmínek se svrabem v ouškách a já si tehdy řekla, že mu chci poskytnout tu největší lásku a skvělý domov. No samozřejmě se pro něho hned jelo, kapali jsme mu cca 3 měsíce důkladně ouška a je z něj teď ten nejvděčnější mazel pod sluncem.
Jenomže Amy je trochu dominantní, Sheldon pro změnu velice akční a hravý. A do toho jsme se dozvěděli, že přítelova tety čiči bude mít malé. Co to znamená? Že jsme si museli pořídit třetí čiperu, která si bude s naším neposedným kocourkem hrát a paní domu, která tu byla vlastně první, tak bude mít klid. :D


Seznamování bylo o 100% lepší, jak se Sheldonem. Tenkrát na něho Amy syčela a vrčela tak 3 dny a já z toho byla na prášky, že se moje dvě kočičí lásky budou do smrti nenávidět. Přeháněla jsem a do týdne vedle sebe jedli. Počítala jsem tedy s tím, že tady to bude stejné. K mému překvapení prskal víc Sheldon a to asi jen 2 dny a maximálně 3x? Nevěřila jsem svým očím, jak Bernadette rychle vzali mezi sebe. Samozřejmě Bernie je ještě koťátko a první 3 dny si občas trochu zamňoukala, ale teď už skotačí s kocourem a je spokojená! (A my taky! :D)

Miluji kočky! Ale myslím si, že mi prozatím tyhle 3 chlupaté kuličky postačí. ♥

Pája

You May Also Like

8 komentářů

 1. Ak som pri každej jednej fotke nepovzdichla nás tým aké sú rozkošné tak ani raz. Nádherný článok. Prekrásne fotky a akože ako sa ti podarila tá prvá že všetci traja naraz dávajú pozor?
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji! Bylo to trochu vyčerpávající, ale nervy, peříčka a trocha postprodukce to dala do kupy! :D ^^

   Vymazat
 2. Jé, no ti jsou nádherní! A malá jak je úžasně zbarvená - trošku vypadá jako jejich koťátko, od každé barvy trochu :) Taky mám doma kočičku, světle šedou "whiskas" britku, ale bohužel se u mě projevila alergie s astmatem, takže víc koček bych už asi nedala, i přes to, že je miluji :D :)♥ Ať se kočičákům daří! :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď! :D Také jsme si s přítelem říkali, když jsme ji uviděli, že vypadá jako jejich maličké! :D Jé, whiskasky jsou nádherné :) Aha, to mě mrzí, ale věřím, že i přes to ti kočička dělá jen radost ^^

   Vymazat
 3. Miluju kočky! Doufám, že jednou taky budem s přítelem mít pro ně prostor.:)

  BLOG Corculum | Stepanka_T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou to miláčkové! :-) Určitě Vám budou dělat jenom samou radost jednou

   Pája, TP Bloggers

   Vymazat
 4. Jsou krásnýý <3, já mám pejska jménem Amy :D a úplně krásně nafocené fotky!! :))

  http://shardofdreams.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to je hezká náhoda! :D Tak že Amy pozdravuji! A moc děkuji! ^^

   Pája, TP Bloggers

   Vymazat