MAINE COON COFFEE | KOČIČÍ KAVÁRNA

by - listopadu 05, 2017


Krásný den přeji,
dnešní článek bude o další kočičí kavárně. Minulý týden jsem měla cestu do Hradce Králové a jelikož jsem měla půl hodinku času, rozhodla jsem se navštívit krásnou kavárnu Maine Coon Coffee. Tato kavárna je zaměřená přímo na Mainské mývalí kočičky (přesněji je tedy spojena s chovnou stanicí těchto krásných čičin). Při vstupu je za dveřmi klícka (dvojité dveře), kde si dezinfikujete ruce, než přijdete do styku s kočičkami a zavřete za sebou, aby se ty chlupaté potvůrky nedostaly ven. Je to teda zatím stejné, jako v minulém článku, kde jsem psala o pražské kočičí kavárně (článek zde). 
Také jako v minulé kavárně i zde měli svá pravidla, což je samozřejmě dobře. Určitě s tím souhlasím, především, co se týče malých dětí. Občas si je totiž děti pletou s hračkou a kočičky nenechají ležet, zlobí je, tahají a tak dále. Sama jsem majitelkou koček a vím, že potřebují svůj klid.Opět jsem zde uvítala příjemnou muziku jako v předchozí kavárně. Cítila jsem se tam velice příjemně a útulně. Ceny zde měli také přívětivé a především měli spoustu zdravých a domácích limonád, což velice oceňuji. Kromě nápojů zde mají i pochutiny, takže si tu na své přijde i ten, co rád mlsá. Také se mi velice líbil interiér celé kavárny a to, že zde měli spoustu škrabadel, hraček i kočičích stromů. Zase bylo vidět, že se tu micinám daří a starají se tu o ně krásně. Určitě kavárnu velice ráda doporučuji, pokud jste z Hradce a okolí, či jen tak jako tip na příjemný výlet za chlupatým dobrodružstvím s občerstvením a příjemnou atmosférou.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil a pro dnešek Meownec.

Pája


You May Also Like

3 komentářů

 1. Mainky jsou nádherné a kavárna vypadá taky super. :) Za mě je nejlepší kočičí kavárna, kde jsem byla, brněnský Pelíšek. Člověk si od nich může kočičku i odnést, protože spolupracují s útulkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď :-) Jé, to zní super! Brno je ode mě trošku z ruky, ale až tam někdy budu mít cestu, určitě tam zavítám. Díky za tip!

   Pája, TP Bloggers

   Vymazat
 2. dobrý den děkujeme za krásný článek o naší kavárně :) jelikož je naše kavárna spojená s chovnou stanicí, tak od nás také kočičku mít mužete jen jsou tam krapet jiná pravidla než v případě adopce kočičky z utulku :) vetšina nových majitelu našich odchovu si kotatko sama vybrala tak nejáko na míru díky kavárně vzhledem k tomu že v kavárně nikoho netlačí čas chovatele mužete se se všemi seznámít jak s dospěláky tak s kotátky a zároven si behem toho času popovídat s námi, o tom jaké plemeno je jaké je jednotlivé zvíře jaké jsou naše požadavky na nové mazlitele :) v kavárně jsme s manželem temeř neustále. Jinak hlavní duvod otevření naší kavárny je osvěta laické veřejnosti co se týče chovu koček a psů.

  OdpovědětVymazat