FOTOOBRAZ + FOTOSEŠIT | SAAL DIGITAL

by - listopadu 26, 2017


Krásný večer přeji,
již jednou jsem měla možnost spolupracovat se značkou Saal Digital. Mohli jste se o tom dočíst v tomto článku na našem blogu. Naskytla se mi opět příležitost vyzkoušet další ze skvělých produktů této firmy. Pro tentokrát jsem si vybrala fotoobraz a fotosešit. Využila jsem této skvělé nabídky a obraz mám přichystaný pro mého strejdu k Vánocům, jelikož je na něm můj překrásný bratránek Vojtíšek. Fotosešit jsem opět využila jako další část mého portfolia a jsem opravdu nadšená. Vrhneme se tedy na recenzi.
Začnu obrazem. Při výběru fotoobrazu máte hned několik možností provedení. Například pěněná PVC deska, Fotoplátno, GalleryPrint apod. Já si zvolila techniku akrylátového skla a nelituji. Má neuvěřitelnou hloubku a funkci zrcadlení a v tom je ta úžasná originalita. Je tedy sám o sobě o něco těžší, než klasické plátno, ale to vůbec nevadí. K tomu máte možnost si přiobjednat i typ zavěšení a spousty dalších funkcí navíc. Já zvolila fotmát 20 x 30 cm a jsem spokojená. Není ani veliký ani malý, tak akorát na zeď do ložnice, pokojíku, kamkoliv. Na skle je ještě nalepená folie, která se po té může sloupnout. Ačkoliv si někdo může myslet, že kvalita na takovémto obrazu nebude díky sklu nic moc, plete se. Ostrost je zde na jedničku s hvězdičkou a já opravdu nemám, co vytknout. Vřele ráda to doporučuji všem, co si chtějí udělat radost a nebo si neví rady s Vánočním dárkem.


A jako další tu mám fotosešit. Na ten jsem se těšila o trochu více, jelikož mě zajímal výsledek barev. Kdo neví, že fotografuji, zde je můj instagram. Saal mě opět nezklamal. Nezmínila jsem se, že oba dva produkty mi přišly důkladně zabalené, což opravdu cením. Také jsem si oboje připravila v programu od Saalu, ve kterém jsem již připravovala svoji první fotoknihu, kterou zmiňuji na začátku článku. I tady bylo vše přehledné a pracovalo se mi velice dobře. Sešit jsem si objednala ve formátu 21 x 30 cm s orientací na šířku. Velice mě potěšilo, že mají matnou ochrannou folii jako obal sešitu. Spirálovitá vazba je něco jiného, než jsem měla u klasické knížky, přesto je precizně vyrobená a nikde nic netrčí. Jak můžete vidět, barvy jsou na papíře syté a obraz je ostrý, jak má být. A tak mi nezbývá nic jiného, než li říci, že jsem naprosto spokojená s výsledky zmiňovaných dvou produktů a Saal Digital Vám doporučit! A velmi ráda. Rozhodně to není naposledy, co tuto značku zmiňuji a těším se do budoucna. Doufám, že Vám tato recenze pomohla při výběru, ať už dárku či pro Vaší radost.


Pája


You May Also Like

2 komentářů