VÍLOU NEBO INDIÁNKOU DÍKY ČARBIČKOVÁ DESIGN

by - února 19, 2017


Zdravím všechny,
jak jsem se již v minulém článku zmiňovala, ráda bych se nově na našem blogu soustředila na zajímavé české designéry a návrháře, jejichž práce mají nějakou myšlenku, původ, historii a hlavně i kvalitu. Myslím si, že blogerská sféra je už dost přehlcená klasickými obchody a tak je na čase zaměřit se trochu na ty ne tak známé, nejlépe s českým a slovenskými kořeny :-). Takže začínáme prvním z nich.

Na svém kontě má indiánské čelenky, které zdobí ne jeden letní hudební festival. Květované čelenky, které sluší každé nevěstě, peříčkové náušnice, náhrdelníky a spoustu dalších krásných a originálních doplňků. O kom je řeč? No přeci o slovenské návrhářce šperků Anně Čurlejové a jejím ateliéru Čarbičková design


Jak už bylo řečeno s touto šikovnou slečnou se mnozí z vás mohli setkat na některém z letních hudebních festivalů, kde její stánky snad ani není možné přehlédnout. Mimo jiné si její šperky oblíbila i spousta hudebníků jako na příklad Paulie Garand, Mydy Rabycad či Kali. Ručně vyráběné šperky jsou neotřelé, hravé a navíc originální. Jak sama na svém Fleru píše: "V každom výrobku je kúsok nášho mačacieho srdca, naších dovedností, skúsenosti, nášho talentu a umu - nesú náš jedinečný rukopis." Navíc se nestane aby jste někde našli dva identické kousky, jelikož každý šperk je unikát. Kromě velmi oblíbených kousků v boho stylu stojí také za zmínku kolekce z barevných pastelek, které Anna vyrábí pouze ze sortimentu české firmy Koh-i-noor. Tyto šperky sklízejí úspěch nejen v Čechách a na Slovensku, ale i jinde ve světě.

Pokud vás práce této autorky zaujala, doporučuji se podívat na její Fler či facebook. Pokud byste si jednotlivé kousky rádi prohlédli osobně, tak doporučuji navštívit pražský Vnitroblok, kde naleznete nejen věnečky, ale i různé choker náhrdelníky apod.

Tak a teď už si můžete v klidu prohlédnout několik málo fotografií, které pocházejí z rukou šikovné liberecké fotografky Barkaphoto, určitě se podívejte na její facebook nebo web, kde můžete najít spoustu dalších fotografií. Měla jsem to štěstí pózovat před objektivem i já, tak se na ten výsledek určitě podívejte.

A na závěr něco málo z našeho focení s krásným romantickým modrým věnečkem,
který v kombinaci se sněhem vypadal nádherně.
Peříčkové náušnice, které nikdo nepřehlédne.

A to je pro dnešek opět vše. Doufám, že se vám článek líbil a budu ráda za vaše reakce.
Týna

You May Also Like

5 komentářů