DELTIMO BRACELETS

by - září 10, 2016


Ahoj všichni,
pravděpodobně si už mnozí z vás všimli náramků Deltimo na stránkách jiných blogerů či blogerek. I nám nabídla tato firma spolupráci a my ji, jelikož se nám jejich produkty moc líbí, s radostí přijaly. Jak už webové stránky napovídají, firma si zakládá na luxusním vzhledu a to oprávněně. Už samotné zabalení totiž vypadá kouzelně. Vámi vybrané náramky dorazí na semišovém polštářku v krásné krabičce se zlatým logem lva. To samo o sobě na člověka udělá dojem a má pocit, že dostal něco výjimečného. Totéž se dá říct i o náramcích jako takových. Lehce vyšší váha napovídá tomu, že jsou korálky vyrobené ze skutečných kousků lávového kamene. Ústřední motivy v podobě přívěsků jsou zhotoveny ze slitiny zinku a následně zdobeny kameny jako je achát, ametyst, či tyrkys. Celkovým dojmem působí šperky bytelně a kvalitně. 

Co se týče výběru, vybrat si můžete hned z několika kolekcí. Některé jsou více orientované pro muže, některé zase pro ženy. Líbí se mi, že si u daného motivu můžete vždy přečíst jeho symboliku či charakteristiku. Náramek si pak můžete vybrat třeba i z nějakého hlubšího významu. Pro mnohé z vás bude asi velmi důležitým vodítkem cena. Prozatím se veškeré náramky pohybují kolem 300 až 450 Kč. Někomu se to může zdát hodně a já bych se asi také chvíli rozmýšlela. Když ale teď náramky vidím, cena mi přijde adekvátní a rozumná.

Mrkněte, které náramky si vybrala Pája a které já, třeba vás náš výběr inspiruje. A pokud byste měli o náramky zájem, podívejte se na webové stránky DELTIMO. A nezapomeňte, blíží se Vánoce :-).

Týna

Pája

Problém s velikostí vyřešila Pája šikovně. Z náramku na ruku udělala náramek na nohu! 

To je pro dnešek vše. Mějte se krásně,
Týna

You May Also Like

2 komentářů