DI'SIGN NA DOTEK

by - června 10, 2016


Po dlouhé době Vás opět všechny zdravím,

ráda bych se omluvila za mou neaktivitu v posledních měsících. Bohužel jsem ve škole měla před odevzdávkou semestrální práce a to muselo jít všechno, včetně blogu, stranou. Popravdě, člověk nemá v takových situacích na psaní ani náladu. Ale teď už mám vše úspěšně hotové (teda až na zkoušky) a opět se můžu začít věnovat blogování. Konec konců, blog píšeme pro to, že nás to baví a ne z povinnosti. :-)

Nicméně, 18. května jsme byly já a Pája pozvány na designérský workshop značky Lusito. Ten se tentokrát konal přímo v showroomu značky, a to v Karlíně. Pája za mnou ten den přijela do Prahy a po akci jsem společně vyrazily do víru velkoměsta, kde jsme ještě nafotily outfity (ty tu snad brzy uvidíte). Na akci opět nechyběla pořádná dávka designové inspirace, včetně OPRAVDU vynikajícího občerstvení. Po prohlédnutí nových kousků, mezi které např. patří pléd s křížovým vzorem, do kterého jsem se mimochodem zamilovala, nám bylo umožněno vytvořit si své vlastní sešítky nebo navrhnout si své vlastní polštářky. No co vám budeme povídat, to byl pro nás dvě kreativní dušičky super zážitek. Doufám, že jsme s Pájou náš blog patřičně kreativně od prezentovaly a třeba se i dočkáme realizace našich polštářkových návrhů.

Musím říct, že designérka Diana je opravdu velmi kreativní a jejím kouskům nechybí šmrnc, ženský vkus a cit pro detail. Tak, teď si udělejte pohodlí a nechte se inspirovat skvělými kousky v jarní náladě.

Rozkládací židličky nejen krásně vypadaly, ale navíc se v nich krásně sedělo. Moc se nám z nich s Pájou nechtělo :-).
Pléd s křížovým vzorem.
Donut z kolekce "teens".
Výborné občerstvení od paní Marie Opelkové
A na závěr: Pája v akci :-)

Doufáme, že se vám článek líbil.
T&P


You May Also Like

3 komentářů